Online Hizmet Talep Formu
Su Kaçağı Uzmanı FACEBOOK
Su Kaçağı Uzmanı Twitter

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
HAKKIMIZDA
 


Binalarda yaşanan teknik sorunlar için teknolojik çözüm şirketiyiz.

Konut ve işyerlerinde, su kaçakları ve rutubet sebebiyle ortaya çıkan problemler, bu alanlarda yaşayıp, çalışanlara maddi ve manevi sorunlar yaşatır. Şirketimiz bu konudaki sıkıntıları giderecek metodları, modern teknoloji ürünü cihazlar ve sahasında üstün  tecrübeye sahip uzman kadrosuyla bir araya getirerek başarıyla faaliyet göstermektedir. Gayrimenkul sahiplerine kurumsal güven veren şirketimiz, yaptığı işlerde bugün ve gelecekte, müşterilerinin her zaman ulaşabilecekleri muhatabı olacaktır.

Şirketimizin verdiği hizmetler, su tesisatı ve su yalıtım problemleri ile sınırlı değildir, su kaçakları başta olmak üzere hizmetlerimiz:

Binalardaki temiz ve pis su tesisatlarındaki kaçakları, modern teknoloji yardımıyla, evinizin yer ve duvarlarını kırmadan kısa sürede bulup sadece su kaçağı olan noktayı açarak onarıyoruz.

Kalorifer tesisat borularındaki su kaçaklarını, yer döşemesi veya duvarınızı kırmadan bulup, modern teknoloji  cihazları ve özel ürünümüz  yardımıyla hiçbiryeri kırmadan borunun içinden müdahale ederek onarıyoruz .

Binalarda ve açık alanlarda, pis su tesisatlarındaki tıkanıklıkları, boruların içine yolladığımız modern teknoloji  ürünü robot kamera ile bulup, video olarak görüntülüyor ve borunun içinden müdahale ederek, yer döşemesini kırmadan tıkanıklıkları açıyoruz.

Kalorifer tesisat boruları ve peteklerde dolaşan suyun sebep olduğu kireçlenme,paslanma ve tıkanmaları sisteme özel teknoloji  ve kimyasal ürünümüz ile temizliyor , ısıtma sisteminin verimliliğini artırıyor ve kombinizde ortaya çıkabilecek arızaları engelliyoruz.

Aktif su tesisatının bulunmadığı iç ve dış cephe duvarlarında,yer veya tavan döşemelerinde,çatılarda görünmeyen veya tamiratla gizlenmiş rutubet sorunlarını modern teknoloji ürünü özel termal kamera ile görüntüleyip ,fotoğraflıyor ve size özel rapor veriyoruz.

Binalarda, banyo veya tuvalet gibi ıslak zeminlerde ve teras,balkon gibi açık kullanım alanlarındaki su yalıtım problemleri sebebiyle alt katlara akan suyun kaynak ve sebebini,özel teknoloijimiz ile beton veya fayans hiçbiryeri kırmadan bulup,onarıyor ve sorunu gideriyoruz.

Binalardaki su ve ısı yalıtım problemlerini, modern teknoloji ürünü termal kamera ile görüntülüyor ve gizlenmiş kusurları sizin için ortaya çıkartıyoruz.

Açık ve kapalı alanlarda yerin altında döşenmiş elektrik, telefon, radyo dalgası taşıyan kablolar ,metal ve plastik boruların yer ve güzergahını bulup size rapor veriyoruz.Böylece bu alanlarda yapacağınız  tadilat ve kazılarda istenmeyen kazaları ve tamirat masraflarını önleyebilirsiniz.

Duvarların içinden geçen  elektrik, telefon, radyo dalgası taşıyan kablolar ,metal ve plastik boruların yerlerini tespit ediyoruz.

Merkezi sistem kalorifer kazanları, Sıcak su ve Buhar kazanlarının , çevre dostu özel kimyasal ürünlerimiz ile temizleme hizmetini veriyoruz.

Teras, düz çatı, balkonlarda su akıntısı yeri tespit ve onarımını yapıyoruz.

Su baskını ve su kaçakları sonrası betona işleyen su sebebiyle oluşan nem ve rutubet binada kalıcı teknik ve dekoratif sorunlara sebep olur,özel cihaz ve metodumuz ile betona işleyen suyu kurutarak bu problemleri önlüyoruz.

Yangın ve su hasarları sonrası oteller, evler ya da hastanelerde rahatsızlık veren kokuların giderilmesi hizmetini veriyoruz.

Bunlarla sınırlı olmayan bazı diğer problemleri,  yüksek teknoloji ürünü cihazlar ve uzman kadromuzla tespit etmekte ve sorunları gidermekteyiz.Tüm Araçlarımızda bulunan  haritaları güncel, navigasyon cihazlarımız ile adresinize sorunsuz ulaşmamızı sağlayacak sistem mevcuttur.

Zaman bizim için önemlidir. Çağrı merkezimizde, taleplerinizi dikkatle kayıt altına alarak uzmanlarımızı en hızlı şekilde adresinize yönlendirmekteyiz. Uzmanlarımızın hizmet verdiği araçlar çağrı merkezimiz tarafından GPS sistemi ile sürekli takip edilmekte, ayrıca  İstanbul'da anlık olarak trafik ve yol durumu izlenerek, oluşabilecek gecikmeler varsa sizlere bilgi verilmektedir.MİSYONUMUZ
  Modern Teknoloji yi  sahip olduğumuz  üstün tecrübe ile birleştirerek yapılardaki teknik sorunları en hızlı ve kaliteli şekilde çözmeyi,şirketimize misyon olarak belirledik.

VİZYONUMUZ
  Türkiye nin en kaliteli ve yenilikçi teknolojisini, müşteri odaklı hizmet veren uzman personelimizin becerisi ile harmanlayarak, sahasında en çok tercih edilen firma olmayı şirketimize vizyon olarak belirledik.